logo odwrotne[525].png

O NAS

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu nagrań video, oraz zdjęć z powietrza przy użyciu profesjonalnego drona. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie, szczegółowo badamy potrzeby klientów i dajemy gwarancje spełnionych oczekiwań. Możemy zagościć na Twoim ślubie, weselu, chrzcie dziecka, przyjęciu urodzinowym, a także różnego rodzaju spotkaniach, eventach i imprezach sportowych. Zdjęcia i filmy wykonywane z powietrza dają możliwości stworzenia pamiątki, która pozwoli nam inaczej zapamiętać ważne dla nas chwile. To coś więcej niż zwykle ujęcia, to uwiecznienie osób, oraz całości otoczenia przekształcone w ramy zdjęcia, a następnie we wspomnienia.

Masz pomysł na film? Nie czekaj! Przedstaw nam swoją wizję a my zrealizujemy zlecenie w odlotowy sposób!

Posiadamy wszystkie niezbędne Dokumenty jak:

Świadectwo Kwalfikacji UAVO VLOS + BVLOS (które pozwala nam na loty w zasięgu wzroku jak i poza nim), Ubezpieczenie OC, aktualne badania lotniczo-lekarskie, pozwolenie na wykonywanie lotów zgodne z Narodowym scenariuszem n-STS nr.5.

Na jednej baterii dron może latać do 30 min, co nie do końca nas zadowala, więc posiadamy 4 takie baterie i możliwość ładowania w samochodzie, co pozwala nam na profesjonalne podejście do zlecenia.

Dji Mavic 2 Pro

Kamera w dronie DJI Mavic 2 Pro umożliwia rejestrowanie obrazu w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę i z prędkością 100 Mb/s. Zaawansowany kodek wideo H.265/HEVC gwarantuje uzyskanie wyższego poziomu detali, w porównaniu ze standardem H.264/AVC. Wykonane zdjęcia będą w rozdzielczości 5472 x 3648 w formacie JPG oraz w trybie RAW.

Tablet umożliwia podgląd w czasie rzeczywistym z drona.

4 Baterie, na każdej można latać około 30 min, możliwość ładowania w samochodzie